HAKKIMIZDA

1994 yılında Ankara’da kurulan ‘’PEMBE PRENSES’’ markasıyla yola çıkan, ‘’MİNİCİTY’’ ile sizlerle birlikte yoluna devam eden firmamız, 0-16 yaş çocuk giyim ve bebek araç gereç sektöründe faaliyet göstermektedir. 21 yıldır doğru fiyat politikasıyla sizlerle ürünlerimizi buluşturduk.

Minicity ‘’HERŞEY ONLARIN MUTLULUĞU İÇİN’’ ilkesinin gereğini büyüyerek yerine getirmeye devam edecektir. 9 şube ve 21.000 m2 alanıyla Dünya’nın En Büyük Bebek Mağazasını açtığımız Minicity Alışveriş Merkezimiz ile sizler sayesinde büyümeye devam ediyoruz.

 

ONLİNE ALIŞVERİŞ

7 gün 24 saat alışveriş imkanı sunan web sitemizde mağazamızda yer alan ürünlerin tamamına yakınını bulabilir, evinizin rahatlığında güvenli alışverişin keyfini yaşayabilirsiniz. Stoklarımızdan anında gönderilen ürünler, 1-3 iş günü içerisinde kapınıza kadar teslim edilmektedir. Sitemizde günler süren sipariş üzerine temin edilen ürünler değil, her zaman stoklarımızda bulunan anında kargolanabilecek ürünler satılmaktadır

 

HEDEFİMİZ

Türkiye’nin En hesaplı ve Kaliteli Bebek Çocuk ve Anne ürünlerinin tedariğinde güvenilir olmaktır. Sermayemizle büyüme hedeflerimizi geliştirerek, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetiyle bebek, çocuk ve anne mağazacılığı sektöründe öncü firma olarak anılmaktadır.

 

AMACIMIZ

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, konusunda uzman çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterilerimizle buluşmaktadır.